-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
HPE 3.2TB SAS 12G Mixed Use SFF SC Multi Vendor SSD 3,2 TB 2.5" TLC
Symbol:
1691153
18005.00
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie odczytu | 165 µs |
| Opóźnienie zapisu | 95 µs |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1030 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 3,2 TB |
| Losowy odczyt (4KB) | 110000 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Losowy zapis (4KB) | 120000 IOPS |
| Typ pamięci | TLC |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 3 |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1080 MB/s |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Interfejs | SAS |
| Średnie zużycie mocy | 10,16 W |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci