-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF SC Multi Vendor SSD
Symbol:
P18434-B21
11784.00
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 3,4 |
| Losowy zapis (4KB) | 31000 IOPS |
| Typ pamięci | MLC |
| NVMe | Nie |
| Prędkość zapisu nośnika | 480 MB/s |
| Interfejs | SATA |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Losowy odczyt (4KB) | 66000 IOPS |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pobór mocy (zapis) | 2,79 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,79 W |
| Średnie zużycie mocy | 3,23 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,37 W |
| Pobór mocy (max) | 6,3 W |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Głębokość produktu | 228,6 mm |
| Wysokość produktu | 177,8 mm |
| Waga (imperialna) | 0,499 kg (1.1 funtów) |
| Obsługiwane produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci