-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
HPE P64336-B21 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
Symbol:
1725150
10751.00
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Ranking pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Obsługiwane produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci