-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 Intel Core Ultra 7 265 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi
Symbol:
100706415
8671.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Model procesora | 265 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 180 W |
| Waga (z podstawą) | 8,96 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 222,2 mm |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Układ płyty głównej | Intel Q870 |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 99% |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Niemiecki |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 880mm |
| Wysokość | 800mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci