-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Listwa zasilająca Rittal PDU z pomiarem+ 32A/3P CEE 24 X CEE7/3 Schuko
Symbol:
436743
10991.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Typy PDU | Regulowany |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 400 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 32 A |
| Moc maksymalna | 22000 W |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 2095 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Ilość gniazd sieciowych | 24 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów USB | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 1155mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci