-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Philips 55BDL4002H Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") LCD 2500 cd/m2 Full HD Czarny Android 24/7
Symbol:
1697563
18075.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Szerokość ramki (dół) | 1,75 cm |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Szerokość ramki (góra) | 1,75 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Szerokość ramki (bok) | 1,75 cm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 430 W |
| Pobór mocy | 245 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga wyświetlacza | 30,4 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 85 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 719,4 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1248,6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| OSD | Tak |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | Czujnik podczerwieni |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 500000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138,7 cm |
| Rozmiar plamki | 0,63 x 0,63 mm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 2500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów DVI-I | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Port podczerwieni | Tak |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Gniazdo modułu OPS | Tak |
| Wyjście DisplayPort | 1 |
| Wejście DisplayPort | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Typ systemu komputerowego | System on Chip (SoC) |
| Szerokość | 518mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 905mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci