-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pimax Technology PVH00010196 wyświetlacz zakładany na głowę Dedykowany wyświetlacz montowany na głowie 815 g Czarny
Symbol:
GAVR-127
8904.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Liczba pikseli na stopień (PPD) | 50 |
| Sklep z aplikacjami | Pimax play |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowany rozstaw okularów | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Rozstaw okularów (min) | 5,8 cm |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 106° |
| Rozstaw okularów (max) | 7,2 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Model | Dedykowany wyświetlacz montowany na głowie |
| Waga kontrolera | 126 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 815 g |
| Przewody | USB |
| Przewody | DisplayPort |
| Ładowarka | Tak |
| Wbudowane słuchawki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Śledzenie oczu | Tak |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 305mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci