-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Telewizor SAMSUNG VMC55E 55 cali Full HD z ramką 1.77mm
Symbol:
480957
15225.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 220 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 113 kWh |
| Wysokość produktu | 683 mm |
| Szerokość produktu | 1212,2 mm |
| Głębokość produktu | 70,4 mm |
| Waga produktu | 19,5 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wysokość opakowania | 844 mm |
| Szerokość opakowania | 1398 mm |
| Głębokość opakowania | 257 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 27,1 kg |
| Paleta barw | 72% |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Zasięg skanowania (długość) | 47 - 63 Hz |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Zasięg skanowania w poziomie | 57,3 - 70 kHz |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Czas odpowiedzi | 0,008 s |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Częstotliwość pikseli | 78 MHz |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,63 x 0,63 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Wskaźnik zamglenia | 28% |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście DisplayPort | 1 |
| Porty wyjściowe RS-232 | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Interfejs do odtwarzania wideo | Tak |
| Port DVI | Tak |
| Porty wejściowe RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów wejściowych IR | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty | FCC (USA) Part 15, Subpart B Class B CE (Europe) : EN 55032:2015+A11:2020 / EN 55035:2017+A11:2020 / EN IEC 61000-3-2:2019 / EN 61000-3-3:2013+A1:2019 VCCI (Japan) : VCCI-CISPR32 : 2015 KC (Korea) : KS C 9832 / KS C 9835 RCM (Australia/ Newzealand) : AS/N CB (Europe) : IEC62368-1/EN62368-1 CCC (China) : GB 4943.1-2011 (Singapore ) : PSB+IEC62368-1NOM (Mexico ) : Tunerless : NOM-019-SCFI-1998IRAM (Argentina ) : IRAM+IEC62368-1 SIRC (Saudi Arabia ) : SASO+IEC62368-1 BIS (India) : IEC60950-1 / IS13252KC (Kore |
| Szerokość | 367mm |
| Długość | 498mm |
| Wysokość | 163mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci