-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Transcend JetRAM - DDR5 - Moduł - 48 GB - SO DIMM 262-PIN
Symbol:
510030
5849.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ | 262-pin SO-DIMM |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 75mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci