-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Zarządzana listwa zasilająca Rittal PDU 16A/1P C20 12xC13 + 1xC19
Symbol:
436747
8095.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
| Typy PDU | Zarządzany |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Moc maksymalna | 3700 W |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Ilość gniazd sieciowych | 13 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów USB | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 1155mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci