-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ADATA DDR5 5600 U-DIMM moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB 288-pin DIMM Korekcja ECC
Symbol:
1865322
1861.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| On-Die ECC | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 8,4 mm |
| Rodzaj opakowania | Taca |
| Waga wraz z opakowaniem | 37,6 g |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 110mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci