-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ADATA GAMMIX D35 moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Symbol:
AX4U320032G16A-DTBKD35
3225.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wysokość produktu | 5,9 mm |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Rodzaj opakowania | Taca |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 171mm |
| Wysokość | 14mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci