-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ADATA Premier moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM
Symbol:
1865321
998.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Rodzaj opakowania | Taca |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 55mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci