-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ASUS VY249HF-W monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Biały
Symbol:
VY249HF-W
641.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor nóżek | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 13,99 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 11 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 185 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 541 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 48 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,9 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 323 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 393 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,4 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Szerokość opakowania | 603 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 392 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ podświetlacza | LED |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31 - 110 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+, SPLENDID |
| Szerokość | 392mm |
| Długość | 603mm |
| Wysokość | 130mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci