-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Activejet mysz przewodowa podgrzewana USB AMY-W390. Ma 3 temperatury 30 stopni podświetlenie na żółto, 35 stopni podświetlenie n
Symbol:
AMY-W390
53.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901443392064 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Temperatura (min) | 30 °C |
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Temperatura (maks) | 40 °C |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Liczba kolorów iluminacji | 7 |
| Kolor podświetlenia | Pomarańczowy |
| Kolor podświetlenia | Żółty |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Oburęczny |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 105 g |
| Wysokość produktu | 37,5 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Liczba przycisków | 4 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Częstotliwość Polling rate | 125 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 32 KB |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 2000 DPI |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Regulowana waga | Nie |
| Funkcje kablowe | Spleciony |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 95mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci