-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AddOn Thrustmaster Hypercar Wheel Lenkrad (KON/PC) retail
Symbol:
480816
2066.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Skóra |
| Materiał obudowy | Alcantara |
| Kompatybilność | Thrustmaster T818, T598 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Gałki | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica |
| Liczba przycisków | 25 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 350mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci