-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Aktywna Klawiatura USB AK-C7412F-GUS-W/GE QWERTZ Niemiecki Biały
Symbol:
6077113
1054.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Silikon |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga produktu | 600 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość klawiszy | 95 |
| Zastosowanie | Medyczna |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze funkcyjne | FN Key,CleanFunction |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14,6 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 447 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 275 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci