-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Antena Mikrotik LHG XL HP5 z zyskiem 27,5 dBi
Symbol:
RBLHG-5HPND-XL4PACK
1541.00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4752224003782 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 10 - 30 V |
| Pobór mocy (max) | 7 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 945 g |
| Średnica | 55 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Pionowa szerokość wiązki | 6,4° |
| Model procesora | AR9344 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 5 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Pozioma szerokość wiązki | 6,4° |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 27,5 dBi |
| Pasmo | 5150 - 5875 MHz |
| Ilość sztuk | 4 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 296mm |
| Długość | 602mm |
| Wysokość | 605mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci