-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bęben Toshiba Drum Trommel OD-FC34K Black Schwarz
Symbol:
6A000001584
369.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność strony | 30000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Kompatybilność | e-STUDIO 287cs/347cs/407cs |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 230mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci