-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BenQ PD2706UA monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Czarny
Symbol:
9H.LLKLB.QEE
2827.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Projektowanie grafiki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Pobór mocy | 45 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 42 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 44 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 230 W |
| Waga (bez podstawy) | 5,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 87,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 9,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 463 mm |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryby inteligentne | Animacja |
| Tryby inteligentne | M-Book |
| Tryby inteligentne | Czarny & Biały |
| Tryby inteligentne | ePaper |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,5 cm |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Gęstość pikseli | 163 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 76 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Format obrazu | 16:9 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Zasięg skanowania w poziomie | 27 - 135 kHz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Arabski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Rumuński |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | 275 - 275° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 30° |
| Kensington Lock | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wzmocnienie kontrastu | Tak |
| Certyfikaty | TUV, Solidworks, calman, Pantone Validated, Pantone SkinTone |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 730mm |
| Wysokość | 241mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci