-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Biurko elektryczne z 2 nogami ICY BOX IB-EW206B-T
Symbol:
IB-EW206B-T
2648.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Ilość nóg | 2 |
| Kolor ramy | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 125 kg |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Ilość silników | 2 |
| Maksymalna prędkość | 38 mm/s |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100-240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Maksymalna szerokość | 165 cm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Waga produktu | 24,3 kg |
| Maksymalna wysokość | 128 cm |
| Minimalna wysokość | 62 cm |
| Minimalna szerokość | 100 cm |
| Głębokość opakowania | 1100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 26,4 kg |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 26 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1100 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 1200mm |
| Wysokość | 730mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci