-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Blok wodny Corsair GPU, XG5 RGB FE (3090 Ti)
Symbol:
CX-9021002-WW
264.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Nikiel |
| Materiały | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Ilość żeber | 50 |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Model | Radiator |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 185mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci