-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Brother PT-D410 drukarka etykiet Termotransferowy 180 x 180 DPI 20 mm/s Przewodowa TZe QWERTY
Symbol:
PTD410RG1
239.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4977766823425 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Szerokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 177,8 mm |
| Wysokość produktu | 71,1 mm |
| Waga produktu | 757 g |
| Odcinanie taśmy | Ręczny |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 30 MB |
| Typ taśmy | TZe |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Port USB | Tak |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Prędkość druku | 20 mm/s |
| Maksymalna wysokość druku | 1,58 cm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 1,8 cm |
| Kolor | Nie |
| Waga brutto palety | 252 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 96mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci