-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Brother tusz LC-229XL LC229XL i kolorowy (LC229XLVALBP)
Symbol:
LC229XLVALBPDR
413.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 4 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1200 stron(y) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 2400 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Kompatybilność | MFCJ5720DW MFC-J5620DW MFC-J5320DW |
| Waga produktu | 259 g |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 351 g |
| Wysokość brutto palety | 16,3 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 136 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Produktów na palecie | 544 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 192,1 kg |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 70mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci