-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CHERRY AK-C4112 - Klawiatura medyczna kompaktowa podświetlana USB QWERTZ niemiecka biała
Symbol:
AK-C4112F-U1-W/GE
667.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 284 x 139 x 17 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Waga klawiatury | 604 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 294 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Wysokość opakowania | 24 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Ilość klawiszy | 78 |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Zastosowanie | Medyczna |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2,5 mm |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Klawisze funkcyjne | FN Key,CleanFunction |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 283 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 447 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci