-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CHERRY G84-4100 klawiatura Uniwersalne USB QWERTY US English Szary
Symbol:
G84-4100LCMEU-0
381.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Szary |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zużycie energii | 16 mA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 282 x 132 x 26 mm |
| Waga klawiatury | 400 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB żeński - PS/2 męski |
| Dołączona myszka | Nie |
| Język klawiatury | US English |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Ilość klawiszy | 86 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Klawisze Windows | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Certyfikaty | c-tick, UL, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 42 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 8 szt. |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 30mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci