-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CHERRY MX 8.2 Pro TMR Wireless klawiatura Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol:
579157
1207.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Anti-ghosting | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Diody LED | Status |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Zużycie energii | 1,5 mA |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,56 kg |
| Głębokość opakowania | 186 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Wysokość opakowania | 51 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 3,5 mm |
| Układ fizyczny | ISO |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ klawiatury | Magnetic-mechanical key switch |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 100 milionów znaków |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Klawisze Windows | Tak |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MK Crystal Magnetic |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 256 KB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci