-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CHERRY Stream desktop ultimate klawiatura Dołączona myszka Dom/Biuro USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol:
JD-857K
1033.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Materiały | Metal, Plastik, Guma |
| Diody LED | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Żywotność baterii | 5 mies. |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 128 x 85 x 50 mm |
| Waga klawiatury | 923 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 156 x 21 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,74 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Układ | Praworęczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Układ fizyczny | ISO |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Klawisze Windows | Tak |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawisz copilot | Tak |
| Kumulacja | 6-klawiszowy rollover |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 70mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci