-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CHERRY WETEX Osłona klawiatury
Symbol:
61510004
171.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Kompatybilność z marką | Cherry |
| Typ produktu | Osłona klawiatury |
| Grubość | 0,25 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci