-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CORSAIR Vengeance - 32 GB: 2 × 16 GB - DDR
Symbol:
CMK32GX5M2A4800C40
2463.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 840006659310 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie SPD | 40 |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Prędkość SPD | 4800 MHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie SPD | 1.1 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Obsługiwane produkty | Intel 600 Series |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 11mm |
| Długość | 131mm |
| Wysokość | 162mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci