-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Contour Design Active Key AK-C8100F-UVS-W/GE klawiatura Medyczna USB QWERTZ Niemiecki Biały
Symbol:
AK-C8100F-UVS-W/GE
1025.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Diody LED | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zużycie energii | 45 mA |
| Waga produktu | 900 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 449 x 142 x 26 mm |
| Waga klawiatury | 918 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Siła uruchamiania | 60 g |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2,5 mm |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Zastosowanie | Medyczna |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, EN-60601-1-2:2015 |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Głębokość produktu | 449 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Klawisze funkcyjne | FN Key,CleanFunction |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 497 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,7 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci