-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Contour Design Active Key AK-PMJ1 myszka Medyczna Oburęczny USB Typu-A Optyczny 1000 DPI
Symbol:
4396448
269.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Układ | Oburęczny |
| Rozmiar myszy | M |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Przeznaczenie | Medyczna |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków | 2 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 447 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 80 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,6 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci