-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair AF ELITE A115 Procesor Chłodnica powietrza 14 cm Czarny 1 szt.
Symbol:
CPCS-004
562.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Miedź |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Wymiary wentylatora 2 (SxGxW) | 140 x 140 x 25 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (maks.) | 1600 RPM |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (min.) | 400 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,73 mmH2O |
| Minimalny przepływ powietrza | 15,3 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 84,5 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 33,9 dB |
| Średnica wentylatora 2 | 14 cm |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,1 mmH2O |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 5 dB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 203mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 185mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci