-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair CMH32GX5M2B6000C30 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Symbol:
CMH32GX5M2B6000C30
3054.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006671343 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 135mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci