-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair CMH64GX5M2B5200Z40K moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5
Symbol:
CMH64GX5M2B5200Z40K
4611.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługiwane produkty | AMD 600 Series |
| Szerokość | 8mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 56mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci