-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair COMMANDER DUO Kontroler wentylatora
Symbol:
560309
168.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Model | Kontroler wentylatora |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 92,1 mm |
| Wysokość produktu | 18,7 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 154 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 216mm |
| Długość | 166mm |
| Wysokość | 14mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci