-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair Nautilus RS Wyświetlacz
Symbol:
548408
308.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Przeznaczenie | System chłodzenia cieczą |
| Model | Wyświetlacz |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Wysokość produktu | 22,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci