-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 DRAM 6000MHz C40
Symbol:
CMH64GX5M2B6000Z40
4808.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006601173 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 10mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci