-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair Vengeance CMK32GX5M2B5200C40 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5200 MHz
Symbol:
CMK32GX5M2B5200C40
2764.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Prędkość SPD | 4800 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Napięcie SPD | 1.1 V |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie SPD | 40 |
| Obsługiwane produkty | Intel 600 Series |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 154mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 10mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci