-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair Vengeance CMK64GX5M2D5600Z40 moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin DIMM
Symbol:
CMK64GX5M2D5600Z40
4635.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 7 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 37 g |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci