-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair Vengeance RGB CMH48GX5M2B6400C36 moduł pamięci 48 GB 2 x 24 GB DDR5 288-pin DIMM
Symbol:
CMH48GX5M2B6400C36
2713.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci