-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair Vengeance RGB, DDR5-6000, CL36, AMD EXPO - 32 GB Dual Kit, Szary
Symbol:
0
2410.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 840006679653 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| On-Die ECC | Tak |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Waga produktu | 150 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 11mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie demontować samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci