-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair iCUE LINK RX140 MAX RGB Obudowa komputera Wentylator 14 cm Biały 2 szt.
Symbol:
494363
541.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Liczba żarówek LED | 8 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Prąd wentylatora | 0,29 A |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 30 mm |
| Waga produktu | 715 g |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Ilość sztuk | 2 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 31 dB |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,38 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,2 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Minimalny przepływ powietrza | 27,2 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 102,9 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci