-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX LCD Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 12 cm Biały 1 szt.
Symbol:
CW-9061025-WW
1178.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Długość tuby | 40 cm |
| Waga produktu | 2,07 kg |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Szerokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36 dB |
| Procesor | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Celeron® |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 4,33 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 73,5 ft³/min |
| Minimalny przepływ powietrza | 10,4 ft³/min |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 220mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci