-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Corsair iCue Link XG7 RGB 4080 Suprim/Trio GPU Wasserblock - Acryl + Nickel
Symbol:
WACP-548
1134.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 60 °C |
| Najlepsze zastosowania | GPU |
| Model | Blok wodny |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Materiały | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Materiały | Miedź |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 1,61 kg |
| Szerokość produktu | 278 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 186mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci