-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DDR4 16GB PC 2933 CL19 CORSAIR KIT (2x8GB) Vengeance Black retail
Symbol:
1653139
723.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 MHz |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci