-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DDR4 32GB PC 2666 CL16 CORSAIR KIT (2x16GB) Vengeance RGB w
Symbol:
CMW32GX4M2A2666C16W
1529.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Profil SPD | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Opóźnienie SPD | 15 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 135mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci