-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DDR5 32GB PC 6400 CL36 CORSAIR KIT (2x16GB) VENGEANCE RGB
Symbol:
CMH32GX5M2B6400C36W
2748.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Szerokość | 3mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 136mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci