-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DELL AB614353 moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz Korekcja ECC
Symbol:
AB614353
4260.00
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 14mm |
| Wysokość | 137mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci