-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
DELL AB663419 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 288-pin DIMM Korekcja ECC
Symbol:
AB663419
645.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 79mm |
| Długość | 177mm |
| Wysokość | 10mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci